طرز تهیه بیسکوییت شکری

طرز تهیه بیسکوییت شکری

طرز تهیه بیسکویت ها امروزه از دستورالعمل های پرطرفدار در آموزش شیرینی پزی می باشد. بیسکویت ها برای تمام سنین خوردنی جذاب محسوب می شوند.

در این مقاله روش پخت شیرینی بیسکویتی به عنوان یک شیرینی خانگی به همراه نکات آن شرح داده می شود. آموزش پخت بیسکویت می تواند یک منبع کسب درآمد خوب برای مشاغل خانگی باشد.

مواد اولیه در راستای طرز تهیه بیسکویت شکری:

  • آرد: سه لیوان فرانسوی
  • شکر: یک و نیم لیوان فرانسوی
  • کره: حدود ۱۰۰ گرم
  • بکینگ پودر: ۱ قاشق غذا خوری
  • تخم مرغ: یک عدد


طرز تهیه بیسکویت شکری :

قبل از عنوان نمودن طرز تهیه و آموزش پخت این بیسکویت باید در نظر داشته باشید که بیسکویت شکری به نسبت سایر انواع شیرینی خشک دارای قند بیشتری است.

در گام اول از طرز تهیه این شیرینی خانگی لازم است تا اجازه دهید کره شما به دمای اتاق رسیده و سپس آن را با شکر به وسیله همزن مخلوط نمایید.

در این مرحله شیرینی خشک شما باید دارای بافت نرم و یکدستی شود. سپس تخم مرغ را به مواد اضافه نمایید و اجازه دهید تا به خوبی مخلوط شوند.

در دستورالعمل های آموزش شیرینی پزی لازم  است تا مواد خشک همچون آرد و بکینگ پودر از قبل الک شوند. لذا پس از اینکه این دو مورد را الک نموده، به صورت مرحله به مرحله به شیرینی خود اضافه نموده و مخلوط نمایید.

در این مرحله از طرز تهیه بیسکویت ممکن است مواد شما به شکل خرده نان تبدیل شود. می بایست به وسیله دست آن را ورز داده و به صورت خمیر منسجم گرد نمایید.

پس از آن می توانید خمیر بیسکویت را در یخچال به مدت ۲ الی ۳ ساعت استراحت دهید.

در این گام از طرز تهیه بیسکویت لازم است تا خمیر را به وسیله وردنه با ضخامت ۵ میلیمتر باز نمایید و به وسیله کاتر و قالب از خمیر مد نظر جدا نمایید.

در تمام آموزش های شیرینی تر و یا شیرینی خشک لازم است تا فر را از قبل گرم نمایید. لذا پس از گرم شدن فر با دمای ۱۵۰ درجه، بیسکویت های خود را به مدت ۱۰-۱۵ دقیقه داخل فر قرار دهید.

طرز تهیه بیسکویت بسیار آسان است و ماندگاری آن نیز بالا است. لذا بسیاری از افراد به عنوان کسب درآمد بر روی تهیه و پخت آن در منزل سرمایه گذاری می نمایند

پس از اتمام مراحل پخت اجازه دهید تا بیسکویت ها خنک شده و سپس آنها را از فر خارج نمایید. می توانید این شیرینی را به همراه عسل و سایر مارمالادها استفاده نمایید

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما نمی‌توانید محتوای این صفحه را کپی کنید