طرز تهیه شیرینی نسکافه ای

طرز تهیه شیرینی نسکافه ای

 

طرز تهیه شیرینی نسکافه ای در دو بخش آموزش داده می شود. در ابتدا همانند انواع شیرینی خشک، بیسکویت شیرینی آماده می شود. سپس فیلینگ میانی تهیه می گردد.

آموزش شیرینی پزی بسیار جذاب است و امروزه به عنوان مشاغل خانگی علاقه مندان زیادی دارد.

از طرفی می توان انواع شیرینی تر و خشک را در منزل تهیه نمود و به عنوان شیرینی خانگی و منبع کسب درآمد بر روی آنها سرمایه گذاری کرد.

مواد اولیه در طرز تهیه شیرینی نسکافه ای:

   • پودر نسکافه: ۱ قاشق غذاخوری
   • کره: ۱۰۰ گرم
   • زرده تخم مرغ» ۱ عدد متوسط
   • پودر قند: نصف لیوان فرانسوی
   • وانیل:۱/۴ قاشق چای خوری
   • آرد: یک و نیم لیوان فرانسوی
   • خامه: ۱۰۰ گرم
   • شکلات تخته ای ۱۰۰ گرمآموزش پخت شیرینی نسکافه ای:

در گام اول از طرز تهیه این شیرینی لازم است تا کره را بیرون از یخچال قرار داده تا به دمای محیط برسد. سپس پودر قند را به آن اضافه نموده و با دور تند همزن برقی، مواد را مخلوط سازید.

وقتی احساس کردید که موارد کرم رنگ شدند، زرده تخم مرغ و وانیل را به آنها اضافه کنید و با همزن مخلوط نمایید.

در گام دوم از طرز تهیه این شیرینی می توانید پودر نسکافه را به مواد قبلی خود اضافه کنید. در آخرین مرحله نیز آرد را به صورت مرحله ای به مواد قبلی خود اضافه کنید و موارد را خوب مخلوط کنید.

در گام بعد از طرز تهیه شیرینی نسکافه ای، خمیر را به مدت نیم ساعت در یخچال قرار دهید. سپس آن را خارج نموده و به وسیله وردنه باز کنید. سپس از یک قالب استفاده نموده و آنها را قالب بزنید.

هم اکنون می توانید خمیر ها را با فاصله بر روی سینی فر بچینید. در نظر داشته باشید که لازم است، فر از قبل با دمای ۱۷۰ درجه سانتی گراد گرم شده باشد. بیسکویت ها طی ۱۰ تا ۱۵ دقیقه آماده می شود.

برای طرز تهیه فیلینگ، ابتدا خامه را بر روی شعله قرار دهید. پس از اینکه خامه ذوب شد، می توانید شکلات را به آن اضافه نموده و به خوبی مخلوط کنید.

در نهایت گاز را خاموش کرده و اجازه دهید تا مخلوط در یخچال خنک شود.

سپس مواد فیلینگ که هم اکنون سفت شده اند را بر روی شیرینی ها قرار داده و سپس شیرینی دیگر بر روی آن قرار می دهیم به طوری که مواد فیلینگ بین دو لایه بیسکویت قرار بگیرد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما نمی‌توانید محتوای این صفحه را کپی کنید